פאוורלינק – מערכת CRM ישראלית מתקדמת לניהול לקוחות

פאוורלינק היא מערכת CRM ישראלית שעוזרת לכם לנהל את כל המידע על הלידים שלכם, לקוחות קיימים ומערך המכירות. (מערכת ניהול לקוחות). מה הופך אותה למערכת פופולרית בשוק הישראלי? צפו בסרטון הדגמה המציג את הממשק
סקירת פיצ׳רים של PowerLink
זמן קריאה: 3 דקות

פאוורלינק היא מערכת CRM ישראלית שעוזרת לכם לנהל את כל מערך המכירות שלכם מקצה לקצה, החל מכלים לאיסוף וניתוח המידע על הלידים שלכם, ניהול קשרי לקוחות, והטמעת עבודת צוות יעילה שמרוכזת כולה בפלטפורמה אחת, רצופה במאפייני BI ואוטומציה. מה הופך אותה למערכת שיווק וניהול לקוחות פופולרית בשוק המקומי? הכל כאן בסקירה על המערכת

למה אנחנו אוהבים את פאוורלינק

קודם כל, זו מערכת פתוחה, מה שאומר שתוכלו לחבר אליה מערכות שיווק וניהול נוספות שיעזרו לכם לייעל את מערך המכירות שלכם. האפשרות הזו היא משמעותית כיוון שהרבה פעמים מנהלים חווים התנגשויות בין מערכות חדשות לקיימות בארגון, וגורם לקבלת החלטות מתוך מקום מוחלש יותר, של פיצ'ר מסויים על חשבון אחר לא פחות חשוב.

רקע על המערכת (1:22)

כאן תוכלו להכיר את המערכת ולהתרשם מהיכולות:

צוות יעיל מתבסס על מערך שירות יעיל

פאוורלינק מאפשרת מעקב וניתוח של התקדמות הלידים במערך המכירתי – משלב איסוף המידע מהשיחה הראשונית ועד להפיכת הליד ללקוח משלם, ונאמן בטווח הארוך. מי שהתנסה בתהליך המפורט והדינמי של מכירות נכנסות ומתחדשות יודע כמה משאבים התהליך דורש, בעיקר חלק שמטפל ומתקשר עם הליד. עד היום שלל הפעולות הנדרשות למיצוי מערך מכירה יעיל נעשו ברובם באופן ידני ע"י צוות המכירה, אך באמצעות אוטומציה כעת ניתן לזרז את הטיפול ולשפר את המענה בהתאם למידע שנאסף, דוגמת זיהוי מצבים שדורשים תשומת לב והעשרת התקשורת עם הלקוחות. איך? גם בצורה שמאפשרת כלים לייעול הוורקפלואו של כל אחד מחברי הצוות, וגם בצורה קולקטיבית שבאה לידי ביטוי בתוצאות שמתקבלות הודות לצוות הפועל בפלואו מסוכנרן.

תהליכים אוטומטיים הם הבסיס ליצירתיות

למה? כיוון שכשפעולות רבות כבר לא מכבידות לכם על הלו"ז או כוח האדם – יש הרבה יותר מקום לחדשנות וראיית הדברים מנקודת רחבה יותר, ריווחית יותר.

בפאוורלינק יש מערך של פעולות אוטומטיות שתוכלו לייצר בעצמכם ולפי צרכי הארגון שלכם, דוגמת איסוף וקליטת לידים אוטומטי, שיפור קשרי לקוחות באמצעות תקשורת שמתבצעת על אוטומט, ניהול חשבונות והתממשקות למסופי עסקאות, תוך מעקב צמוד על הכנסות והוצאות הפיננסים בארגון. בתהליכי מכירה סדורים, כל הפעולות הטורדניות שחולשות על חלק לא מבוטל מתהליך העבודה נחסכות ומאפשרות לכם להגביר תפוקה ולמנוע טעויות אנוש בטווח הארוך.

אבטחת מידע עם טבעת הדוקה

מעבר להגנה על המידע העסקי שלכם, אתם גם מחוייבים לעמוד בתקני אבטחה ורגולציות בינלאומיות. מערכת CRM שלמה חייבת לכלול בתוכה את כלים המתקדמים שיצפינו ויאפשרו ערוץ תקשורת מניב ומנוטר בו זמנית.

אינטגרציה זה שם המשחק

מערכת CRM באה קודם כל לייצר סדר. וכשיש אינסוף אינפורמציה וצרכים להתחשב בהם, בלי סדר אין אפס. אינטגרציה בין מערכתית נכנסת בדיוק במקום הזה ומאפשרת לשמור על סדר הפעולות ועל הטיימינג הנכון שיש לבצע אותן, יחד עם כל הכלים והפלטפורמות שעובדות מאחורי הקלעים – כולם ממוזגים תחת מטריה אחת.

חווית משתמש משופרת

כדי לייצר תקשורת פוריה יותר עם קהל הלקוחות שלכם צריך להכיר אותו טוב יותר, לזהות את דפוסי ההתנהגות ולשפר את המערך המכירתי בהתאם. את כל המידע הזה אתם יכולים להשיג ולבצע אופטימיזציה באמצעות כלי בינה עסקית שיעניקו לכם יתרון מבין המתחרים שלכם.

חווית משתמש טובה היא תוצר של מערכת משומנת המותאמת למוצר או לשירות שלכם, ואין שניה לה בחשיבות התהליך כולו.

איך אפשר להתנסות במערכת?

הנה לינק לפתיחת חשבון והתנסות במערכת חינם וללא התחייבות.

איך מטמיעים את פאוורלינק ב-3 צעדים

גם אנחנו שותפים של פאוורלינק!

n.e.f שמחה לחבור לצוות המעולה של פאוורלינק ולהיות פרטנרית רשמית וספקית שירותים של מערכת ה-CRM המובילה בשוק הישראלי. 

מעוניינים לשמוע עוד על איך הטמעה אוטומטית של מערכת ניהול לקוחות המותאמת  לארגון שלכם יכולה לייצר תהליך מכירה ריווחי הרבה יותר?

מוזמנים להתייעץ איתי ואשמח לעזור. לתיאום שיחת טלפון בוחרים כאן למטה את המועד שנוח לך:

Share:

הגיע הזמן שלך לעבור לאוטומט!

למידע נוסף, ממלאים את הפרטים: