בלוג על אוטומט

 כאן מגלים איך העסק יכול לעוף גבוה

בעזרת אוטומציה עסקית

בלוג על אוטומט

פאוורלינק – מערכת CRM ישראלית מתקדמת לניהול לקוחות

02.11.20 // ליזי כרמי

פאוורלינק היא מערכת  CRM ישראלית שעוזרת לכם לנהל את כל המידע על הלידים שלכם, לקוחות קיימים ומערך המכירות. (מערכת ניהול לקוחות). מה הופך אותה למערכת פופולרית בשוק הישראלי? צפו בסרטון הדגמה המציג את הממשק

למה אנחנו אוהבים את פאוורלינק

קודם כל, זו מערכת פתוחה, המשמעות היא שתוכלו לחבר אליה מערכות שיווק וניהול נוספות שיעזרו לכם לייעל את האופרציה העסקית שלכם. כן, הקץ להזנות ידניות של לידים מקמפיינים בפייסבוק או גוגל! הכל נכנס ישירות למערכת ואז הכיף מתחיל.

סרטון היכרות #1 (1:35)

סרטון היכרות #2 (2:47)

אנשי המכירות שלכם יוכלו לעבוד בצורה יעילה

בפאוורלינק תוכלו לעקוב אחרי התקדמות הלידים – יש לכם מקום לאיסוף מידע משלב השיחה הראשונית עד להפיכת הליד ללקוח משלם. תוכלו במקום אחד לנהל את הפגישות שלכם, לנהל הזמנות ולהוציא הצעות מחיר בקלות מתוך רשימת המוצרים שלכם שמוזנים במערכת.

ומה עם תהליכים אוטומטיים?

שמחים ששאלתם! בפאוורלינק יש מערך של פעולות אוטומטיות שתוכלו לייצר בעצמכם, החלק משליחת הודעות SMS, מיילים, התראות לאנשי מכירות ועוד! מיותר לציין שבתהליכי מכירה סדורים, כל הפעולות הללו חוסכות המון זמן ומאפשרות לכם לטפל ביותר לידים בפחות זמן ועם אותו כוח אדם.

אני רוצה להתנסות!

הנה לינק לפתיחת חשבון והתנסות במערכת חינם וללא התחייבות.

רוצים לדעת האם פייפדרייב מתאימה לכם? מוזמנים לשוחח עם מעין שתשמח לעזוק לכם. לתיאום שיחת טלפון בוחרים כאן למטה את המועד שנוח לך:

שלח תגובה:

מאמרים נוספים

3 דרכים לייעל את צינור המכירות האוטומטי שלכם

08.06.20// ליזי כרמי

אם עוסקים במכירות, אתם בטח כבר יודעים מה המשמעות של שימוש בטכנולוגיות בתהליך המכירה שלכם (איך אפשר בלי?!), ושמערכות כמו CRM הן הלחם והחמאה של מערך המכירות העסקי...

רוצה לדעת איך נוכל לשדרג אותך לשלב הבא?
אפשר למלא את הפרטים כאן ונדבר בהקדם.

  רוצה להצטרף לניוזלטר ולהתפנק בטיפים שיעזרו לקדם את העסק שלך?

   Design:studiobaram.co.il

   הגיע הזמן שלך לעבור לאוטומט!

   למידע נוסף, ממלאים את הפרטים: