שמחים להודיע: חברת n.e.f שותפה רשמית של MAKE (לשעבר Integromat)

חברנו לפלטפורמת האוטומציות המובילה בעולם והיום אנחנו נותני שירות רשמיים של Make (לשעבר Integromat) בישראל. גלו למה כל חברה חייבת להכיר את Make ומהו הפוטנציאל העסקי להתייעלות כספית.
n.e.f is Make (formerly Integeomat) partner
זמן קריאה: 3 דקות

אחרי עשרות לקוחות להם יישמנו פתרונות אוטומציה באמצעות make (שהייתה ידועה כ-Integromat) ובנייה של מאות תרחישי אוטומציה, שמחים להודיע שחברנו לפלטפורמת האוטומציות המובילה בעולם והיום אנחנו נותני שירות רשמיים בישראל. למי שלא מכיר, Make הוא כלי אוטומציה עסקית עליו אנחנו, מבססים את הקסמים שאנחנו מיישמים ללקוחות שלנו. למה כל חברה חייבת להכיר את Make ומה הפוטנציאל העסקי להתייעלות כספית בחברה? הכל כאן

האימפקט של Make בעולם ה-CRM

בעולם מערכות ה-CRM, אין מערכת אחת מושלמת שתכיל את שלל הפיצ׳רים שאנחנו מפנטזים עליהם – גם התממשקות לקמפיינים שיווקים, גם סליקה, גם הנה״ח, גם הצעות מחיר דיגיטליות, גם מיילים אוטומטיים, גם וגם וגם… נכון, יש מערכות CRM, שמכילות לא מעט פ׳יצרים, אבל אין התאמה מלאה לצרכים העסקיים – בין אם זו מערכת יקרה עם שלל פיצ׳רים שלא נעשה בהן שימוש או מערכת מצוינת, עם מגבלות. 

פורצים בשבילכם את הגבולות

כאן אנחנו נכנסים לתמונה. יש המון מערכות נפלאות בשוק, אבל אנחנו פורצים את הגבולות של המערכת. אנחנו לוקחים מערכת קיימת והופכים אותה לסופר מערכת, ע״י חיבור שאר כלי ניהול הדיגיטלים שנעשה בהם שימוש במחלקה. כפי שלקוח שלנו אמר: ״המערכות ינגנו ביחד״ ויצרו ג׳ם סשן עסקי חלומי ואת זה, אנחנו עושים עם Make (אגב, אם מה לכם לדעת מה הקשר בין מוזיקה לאוטומציה, מוזמנים לקרוא את המאמר האהוב עלי כאן).

אוטומציות שהיה לנו כיף גדול ליישם עם Make

? Monday לניהול משימות + ומערכת הנה״ח Invoice4U:
מערכת לניהול פרויקטים הופכת לסופר מערכת שבה אפשר גם לראות את האספקט הפיננסי של הפרויקט, ע״י חיבור של שתי המערכות ביחד. 

? CRM PowerLink + מערכת דיוור Smoove:
ליד לא רלוונטי חוזר לתמונה לאחר שפתח מספר מוגדר של ניוזלטרים והראה עניין, שלולא החיבור בין המערכות, מחלקת המכירות הייתה מפספסת ליד פוטנציאלי.

? PDF + Gmail + Pipedrive CRM:
צרכי הליד והמוצרים המבוקשים הוגדרו במערכת ה-CRM. במקום לכתוב הצעות מחיר ידנית כל פעם מחדש ואז לפתוח את תיבת המייל, לנסח מייל ולשלוח את ההצעה (בהנחה שלא שכחנו והוצאנו מייל נוסף: ״ועכשיו עם הקובץ״ ?). הצעות מחיר נשלחו באופן אוטומטי לליד ע״י לחיצת כפתור שליחה ב-PipeDrive.

כל הדוגמאות הללו זה לא כדי להשוויץ (טוב, זה גם חלק מהעניין ?), אלו דוגמאות הממחישות שהמהלכים שאפשר לייצר הם די מדהימים והם מתורגמים לחיסכון בזמן עבודה ← התייעלות כספית ← הגדלת כמות הלקוחות ← הגדלת ההכנסות לחברה.

היתרונות של Make

למה אנחנו אוהבים לעבוד עם Make? שמחים ששאלתם. התשובה היא שהוא מאפשר לנו לייצר עבורכם תרחישי אוטומציה מורכבים. בניגוד למתחרים המוכרים, רמת הגמישות היא גדולה, כך שבעבודה שלנו, אנו ממפים את כלל האפשריות ויודעים לתת מענה לכל תרחיש, אנושי או טכני.

דוגמה נפלאה לאיך זה עובד ונראה במערכת

כמה זה עולה לנו?

ובכן, זה גם אחד היתרונות המובהקים של Make על פני המתחרות. אפשר להתחיל מחבילת בסיס של 9$ לחודש ובה תקבלו עולם ומלואו – 10,000 פעולות אוטומטיות. לסבר את האוזן, מדובר בכ-30 תרחישי אוטומציה שונים. לאחר מכן, הקפיצה היא ל-29$ לחודש ואצל לא מעט מהלקוחות שלנו, החבילה של ה-9$ בהרבה מקרים מספיקה.

טבלת המחירים של Integromat
Make pricing כמה Make עולה

מדריך Make למתחילים

רוצים להתחיל לעבוד עם המערכת בעצמכם ולבדוק מה האפשריות? הנה סרטון קצר שיעזור לכם להתחיל:

להתחברות לתקופת נסיון ולהתחיל להינות מהמערכת >> לחצו כאן <<

מוזמנים להתייעץ איתי ואשמח לעזור. לתיאום שיחת טלפון בוחרים כאן למטה את המועד שנוח לך:

Share:

הגיע הזמן שלך לעבור לאוטומט!

למידע נוסף, ממלאים את הפרטים: